Büyü oldukça farklı amaçlarla yapılmaktadır. Büyü iyi ve kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Büyüyü fark etmek için kendinizi ve davranışlarınızı incelemeniz yeterlidir. Eğer kendinizi her zaman olduğundan daha yorgun ve mutsuz hissediyorsa büyü etkisi altında olabilirsiniz. Büyü etkisi altında olan insanlar genellikle mutlu oldukları aktiviteleri yaparken bile mutlu olmazlar her zaman mutsuz, huzursuz ve tahammülsüz olurlar. Büyü etkisi altında olduğunuzdan şüphe ediyorsanız mutlaka medyum hocayla görüşmekte fayda vardır. Büyü etkisi altında girmeden önce büyüden korunmak dualarla mümkündür. Fakat üzerinizde bir büyü varken dua ile büyüyü etkisiz hale getirmek yetersiz kalacaktır. Medyum hoca öncelikle hangi büyü etkisi altında olduğunuz tespit eder sonra büyü bozma çalışmasına başlar.

Üzerimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Büyü kötü amaçlarla yapılmış ise kendinizi her zamankinden daha mutsuz huzursuz hissetmeniz mümkündür. Büyü yapılan kişiler genellikle eski karakterlerinde daha farklı bir kimliğe bürünürler daha sabırsız ve tahammülsüz olurlar. Doğru büyü bozdurmak için mutlaka hocanın öncelikle büyük doğru tahmin ederek büyü bozmak çalışmasına başlaması gerekmektedir. Medyum hoca büyüyü bozmak için belirli adımları izleyerek büyü ortadan kaldıracaktır. Önemli olan bu serçe sabırlı olmaktır. Büyü bozmak oldukça karmaşık bir işlem olduğundan doğru adımlar izlenerek yapılmalıdır.

Büyü yapılmış olan kişi hangi büyünün yapıldığına göre gösterdiği etkileri de değişecektir. Fakat kabaca büyü etkisi olan kişinin gösterdiği etkiler; huzursuz ve mutsuz hissetmek, kötü rüyalar görmek, kendiniz bir anda çok hasta hissetmek, hastalıktan yataklara düşmek, oldukça çok sevdiğini birinden aniden soğumak, evinden yuvasından uzaklaşmak olarak sıralanır. Büyü etkisi hangi büyü yapıldığına göre değişkenlik gösterse de en çok görülen ortak etkiler bu etkilerdir.

Üzerimde Olan Büyüyü Nasıl Etkisiz Hale Getiririm?

Büyü temizleme işlemi kişinin kendine veya sevdiklerinin kişiye yapacağı bir işlem değildir. Büyüyü çözdürmek oldukça sabır isteyen bir süreçtir. Bazı büyüler oldukça kısa sürede bozulabilirken bazı büyüler oldukça uzun sürede bozulmaktadır. Büyü temizlemek için mutlaka bir hocaya danışılmalıdır. Büyü bozacak olan hoca oldukça tecrübeli olmalıdır. Büyü bozdurmak için birinci tekil kişi olarak görüşmek oldukça önemlidir. Büyünün bozulma işlemi daha kısa sürecektir.

Üzerinde büyü olduğundan şüphe eden kişi büyüyü bozdurmak için fazla beklememeli hemen bir hocaya büyü olup olmadığını sormalıdır. Aksi halde büyü etkisini arttırdığında kişi büyü etkisi altında olduğunu anlamayacaktır. Büyü oldukça yayıldığında büyüyü fark etmeyen kişi için geri dönüşü olmayan bir yolun başlangıcı demektir. Bu yüzden üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız mutlaka tecrübeli medyum hocalar ile iletişime geçmekte fayda vardır. Medyum hocalar öncelikle hangi büyü olduğunu tespit eder ve daha sonra büyü bozma işlemine başlar. Büyü bozma işlemi büyünün hangi büyü olduğuna göre değişmektedir. Kara büyü bozdurmak oldukça zordur. Eğer kişi kara büyü etkisi altında ise büyü bozma işlemleri uzun sürebilir. Büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyorsanız, hangi büyünün yapıldığını ve nasıl bozulacağını öğrenmek için alanında uzman medyum hocalardan destek alabilirsiniz.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize gelen yorum ve şikayetleri ana sayfamızda toplamaktayız. Tamamını okumak, soru sormak ya da kendi deneyimlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.