Eşinizi ya da sizi çok seven birini siz sevmiyor, onunla birlikte olmak istemiyor olabilirsiniz. Sizin onu sevmediğinizi söylemenize rağmen sizden vazgeçmiyor, sizin peşinizden ayrılmıyor olabilir. Bazı durumlarda karşı tarafın bu saplantısı rahatsız edici boyutlara ulaşabilir. Ne yaparsanız yapın eğer karşınızdaki kişi sizden vazgeçmiyor ise aklınıza büyü çalışmaları gelebilir. Bu noktada birini kendinden soğutma büyüsü tam da aranılan büyü çeşitlerinden biridir. Kendinden soğutma büyüsü size aşık olan kişiyi, peşinizi asla bırakmayan kişiyi ya da artık sizi rahatsız edecek kadar aşık olan kişiyi hemen uzaklaştırmaya yetecek güçtedir. Büyünün etkisinin görülmesiyle birlikte artık o kişi sizi sevmiyor hatta sizden nefret eder hale gelebilir. Böylesine güçlü bir büyü olan kendinden soğutma büyüsü, insanlar tarafından oldukça fazla araştırılır. Bunun en büyük sebebi de beklenen etkileri vermesidir. Büyüyü yaptıktan sonra size aşık olan kişi artık size yaklaşamayacak hale gelir. Sizi gördüğü zaman hemen uzaklaşır ve size karşı aşk duyguları beslemez. Her büyüde olduğu gibi bu büyünün yapılışında da önemli nokta niyettir. Bu büyü yapımı sırasında niyetiniz ne ise içinizden onu tekrarlamalı ve niyete göre hareket etmelisiniz. Niyet çok önemli olduğu için bu noktaya siz de işlemi yapan kişi de çok dikkat etmelidir.

Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bilinmesi gereken bir gerçektir. Büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler ve gerekli ilmi bilgiler vardır. Bu işi bilen ilim sahibi medyum hocalar ise bunu sır gibi saklar. Büyü göründüğü kadar kolay bir şey değildir. Büyü yaparken medyum hocalar tarafından söylenen önemli ve sihirli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sır olmasının sebeplerinden biridir. Bunu da ancak kadim bilgilere sahip olan gerçek medyumlar yapabilir. Normal insanların tek başına büyü yapması imkansızdır. Bu sebeple de işinin ehli biri ile görüşmek her zaman faydalı olur. Büyünün etkili olması için tüm ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Kendinden soğutma büyüsü yapımı sırasında bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalar medyum hocalar tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Kendinden soğutma büyüsü tutması ve gereken etkiyi göstermesi için gerekli olanlar aşağıdaki gibidir.

  • Büyü öncesinde büyü uygulanacak kişinin kalbinin ve ruhunun tüm olumsuz düşüncelerden arınması gerekir.
  • Beden temizliği de çok önemlidir. Bu sebeple dua öncesinde muhakkak abdest almak gerekir.
  • Büyüyü yapan  medyum hoca, büyü yapım aşamasında yalnız olmalı ve uygulama yapılan mekân da temiz olmalıdır.
  • Aşık olan kişi ya da kendinden soğutmak isteyen kişi büyüden kimseye bahsetmemelidir.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.